Tohle mi už hlava nebere.

Kolik že stojí ty hranolky?

http://www.ak­cniceny.cz/de­tail/123-hranolky-806725/

Nejlepší odpověď
ReHu

No, to je v přepočtu na metrák 🙂.

Další odpovědi
Miroslavst

No nekup to, vždyť je toho třičtvrtě kila :D
Není akce jako akce :D

flodur

Ale vždyť jsou přece pozlacený:-D

panenka

když koupíš jedny zaplatíš 59 když koupíš dvoje zaplatíš 119 ano vyděl jsi dobře barbakane.Zajdi si do Albertu (17 kč) nebo Jednoty a tam jedny mají za 19 je to na trefení šlaku taková cena to ti věřím

hanulka11

zřejmě je to vánoční překvapení,
proto já ty překvapení nemám ráda

anonym

123 Hranolky Ohodnoť na Foxter.cz! Poznámka 750 g
Detail 123 Hranolky vlnky 750 g (100 g = 7,99). Běžná cena za 1 ks 59,90
Platnost 1. 12. 2010 – 31. 12. 2010
Cena 119,80 Kč
Prodejna Tesco Platí pouze pro: hypermarkety, obchodní domy

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Škoda, že nemohu vymáhat tohle zboží podle uvedených specifikací!

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/103­54/nadap133325825­670237.jpg