Tohle jsou sledovací, nebo reklamní stránky? Kolik z vás tu slídí? přišel mail;

Od:
Odpovedi.cz <odpoved@odpovedi.cz>

Předmět:
Odpovědi.cz: Zpráva od advokatka – Dluh

Datum:
13.10. 2010, 23:58 – včera v 23:58

E-mail odesílatele: advokati@bolzanova33.cz
Vážený pane!
Pokud ještě není Vaše pohledávka vyřešena, můžete se obrátit na moji brněnskou advokátní kancelář. Zabýváme se vymáháním pohledávek bez platby odměny předem.
www.advokati-bolzanova33.cz

Nejlepší odpověď
anonym

ze tyto firmy pouzivaji praktiky tak trochu na hrane zakona je celkem bezne, a spam je jejich standardni marketingovy nastroj, jakkoliv je to nelegalni, oni vedi ze jim to projde, tak co … jsou to advokati, umi se cele roky odvolavat, a v nejhorsim jen behem pul hodiny udelaji nejakou klicku, vyhlasi bankrot a prejmenuji se na bolzanova34 a jsou zas cisti jak lilie …

Další odpovědi
mosoj

Tak ho smaž !

led

to je známy systém práce podvodníkov. vždy im niekto naivný naletí