josefosmy

Toaletní stoleček – kde sehnat?

Dobrý den, předěláváme babičce starší byt a už jsem skoro na konci a řešíme nábytek. Babička má ovšem svůj oblíbený toaletní stolek, kterého se za žádnou cenu nechce zbavit. Samozřejmě, že se starší toal. stolek nehodí k modernímu nábytku. Proto se tedy ptám jestli někdo neví kde sehnat toaletku typu jaký se dělal dříve. Babičce jde hlavně o velké zrcadlo, popř. i rozložitelné strany. Hledali jsme celá rodina, ale zatím neúspěšně. Děkuji všem
Doplňuji:
edit:

Babička se stolku klidně vzdá, jen by chtěla aby byl podobně řešený. Proto se ptám kde takový sehnat. Všechny které jsme našli mají malé zrcadlo a už vůbec ne rozkládací…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Náhodou je to velice „in“,když je jeden starší kus nábytku mezi novým, jen je potřeba ho náležitě zrestaurovat. Staré toaletní stolky měly navíc kvalitní broušená zrcadla, takové se těžko sežene, nebo za „těžké prachy“. Návodů na restaurování nábytku najdeš na netu dost, tak chutě do toho, babičku to určitě potěší:-)

Další odpovědi
www

Nebo jí ho tam nechejte, to nejde? Stačí základní údržba starého nábytku (více net) a ať jí slouží dál!
Nechal bych jí ten její, většinou byste náhradu sehnali draze v antikvariátu, levněji jen o něco na dražbách atd.

briketka10

dívám se na bazos.cz mají tam takové i levné, mám odtud nábytek i zrcadlo..