Toaleta pro piloty

Kam chodí na toaletu piloti stíhaček když se jim ve vzduchu zrovna chce?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jéé, Terry mě práskla… :)
Prý mají fakt plínky. Cituji Učebnici pilota, kolektiv autorů 2008: „Na jednomístných průzkumných stratosferických stíhacích letounech bývají piloti vybaveni speciálními plenkovými kalhotami, které umožňují vykonávat do nich tělesnou potřebu, aniž by došlo k podráždění kůže, opruzení apod. Tuto výbavu mohou spolehlivě používat i ženy v době menstruace atd.“

Takže prostě letci mají ocelové ptáky… ale i promakané plínky.

Další odpovědi
Michal Kole

možná mají v kombinéze, plenku jako mají kosmonauti ve skafandru, ale jistý si nejsem

Syd

Jsem si jistá, že nikam. Dojdou si před startem no a když se jim potom chce tak to holt vydržej anebo pustěj do kalhot.

terry

To je otázka pro teryle.

arygnoc

nosí pampersky.

baghira

Typická bojová mise stíhačky velmi zřídka přesáhne 1 – 2 hodiny, třeba už jen s ohledem na spotřebu paliva. To by snad měl člověk vydržet, když se vyčurá před startem.

led

Terryle,
už ste dopísali Pamäti prvého letu nad Zemi Českou? Akosi mi to ušlo, alebo na ktorom blogu mám pozrieť?

led

Ospravedlňujem sa,
Už som to našla:
http://terryle­.bloguje.cz/903247-poprve-za-kniplem-aneb-learning-to-fly.php