To zase byla noc!

V noci mne vzbudila šílená křeč v obou stehnech,při natažení nohou křeč ustoupila,ale dostal jsem ji do místa pod žebry,kde vytvořila boule jako jelito a nakonec jsem dostal křeče do obou nártů.Je nějaký lék na tuto nemoc?
Doplňuji:
Hanulko,i já Ti přeji krásný den a velikonoční svátky. S tou magnesii to vyzkouším.Díky za radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hezký den, hořčík jak známo je symbolem klidu v těle, pokud je ho nedostatek projevuje se právě křečemi v těle na jakýchkoliv místech -nejčastěji v nohou.
Je dobré pokud necheš užívat tabletky tak vypít denně aspoň 1/2 l minerálky magnesie. Věř, že to pomáhá.