člověk

To vám nevadí?

policejní stát proto,že jsme jediný stát v evropě a v normálním světě,kde se může střílet bez varování na kohokoliv,třeba,že jdete na červenou,rok 2001,a nebo se zastřelí mezi sebou a pak popraví neviného,jako loni,to vám nevadí

Nejlepší odpověď
Michal

Vadí mi mnoho věcí,ale kdybych se měl všeho bát,tak nemohu vyjít z domu!

Další odpovědi
anonym

Mne toho vadi od doby komunistu po moderni demokracii,nejdu volit-za zivot 2× a sklamana.Tak ze,jako jedinec nemam sanci tuto skrachovanou Ceskou zemi napravit,tak se radsi voleb vzdam-nebot si nechci vycitat svuj omyl,jenom proto ze jsem zas uverila ci naletela.Je,ja to dala vsechno dohromady,ale Vy rozumite.

martina1

Jste ubohej a víc komentovat nebudu......