Alesh

To už všechny dobré ženské vymřely? Nebo jsme zoufalci? 🙂

viz odpovědi: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vam-chybi
To jsem se fakt zasmál, jak jsme se tam „vysemenili“! 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

jste zoufalci 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Zestárly jsme chlapče, zestárly ☺☺☺

anonym

no ty nejlepší ženské už jsou zadané

Drap

Ty dobré jsme si už rozebtali my starší, a zbylo jich už jen jak šafránu. Musíš hledat a kdo hledá , tak najde.

iceT

Dobré ženské jsou,jen si myslím,že spousta mužů i kluků je dost povrchních a napřed koukají na obal a pak teprve pod obal.Stejně je to i s chlapama-ti co za to stojí,jsou už rozebraní,pokud tedy ženská nehledá osvalenýho plejboje.

Damiana

Ale nevymřely. Jen se nesmíte chovat jako zoufalci…:-))

RyuzakiKate

Já jsem tady.