Miroslavst

To už nemáte žádný nápad?

To už nikoho nic nenapadá nebo všichni spíte, že zde není tolik otázek jak tomu bývalo?

Nejlepší odpověď
quentos

asi už všichni všechno vědí. Nebo se přepili vína, když je v něm ta pravda … a zalili to pivem, v něm jsou zas ženský hormony a pak už se děla jen vůle Bóží :{))>

Další odpovědi
aramah

Myslím že ráno jdou lidi do práce tak spí.Já tady poletuji ovšem bez nápadů.

roxy52

Taky mě zrovna nenapadá žádná otázka,která by byla pro mě důležitá,nebo zajímavá.