To už jste zapomněli ?!

Po přečtení starších odpovědí,které se týkaly konce světa, tu nenalézám žádnou otázku typu: proč se konec světa nekonal?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Neházej flintu do žita, ještě zbývá několik hodin ;o)

Další odpovědi
hanulka11

je to jednoduché
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1135­610595312

Hykam

To bylo špatně iterpretováno, neměl to být konec lidstva, ale konec LIDEM 🙂
Doplňuji:
musíte si počkat ještě 104 let, se spletli ve výpočtech
http://www.stre­am.cz/slavned­ny/781983-21-prosinec-den-udajneho-konce-sveta

kapka

Ale, že to byla dneska nuda, co? Já čekala, kdy to začne a furt nic. Ještě aby to tak začalo, až budu spát… bych se ráno vzbudila a bylo by dávno po konci světa. ☹

dudu

Podle posledních informací hošani špatně zadali desetinnou čárku, takže konec nastane zhruba až za deset roků, jen přesné datum zatím jejich potomci usilovně počítají. Údajně se tak stane ve středu 29.2.2023!

Drap

A proč by se měl konat ? Máme se snad zde každý den ptát : proč nebyl dnes konec světa ?

briketka10

tolik lidí šílelo a pořád nic :DD

Děda Louda

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-prezili-sobotni-konec-sveta

anonym

Kde se tedy,ti Mayové spletli ?

annas

Nespletli se. Vyslechl jsem jeden pořad, vlastně jeho část. Ale počítali jinak. Srovnání mayského a juliánského kalendáře trvalo 20 let i za použití moderních počítačů. Současní odborníci zjistili, že se Mayové nezmýlili v dataci objevení různých planet apod. Jejich data odpovídala stejné době převedením na juliánský kalendář. Jenže jsem neslyšela závěr pořadu, takže neznám rozdíl v čase… .