zjentek

to ta mowla nepotřebuje fakt nic vědět?

..někoho tak moudrýho jsem v životě neviděl ..až tady. Tu prestižní pozici má fakt zaslouženou, to je marný, to má styl ..vo tom já si můžu nechat jenom zdát ,)
důkazní materiály:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/36284
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-uzivatel-mowla-jeste-nepolozil-zadnou-otazku
Doplňuji:
moula: já a rejpat? ..tak tos ujel, víš co úcty mě stálo todle napsat? To ani vanasi takle neuctívá :o

Nejlepší odpověď
anonym

Hmmm…
Proč rejpeš?
😉
Potřebuje vědět fšecko – a proto čte.
A – „ta“ moula třeba nyní potřebuje vědět, jak rozebrat (a o5 složil) jeden notes – ale najde si to…
Doplňuji:
Ad Doplnění – tak teď jsi mne ´dostal´ – obávám se, že i moje klábosnice bude smíchy koktat…
ROFL

Další odpovědi
led

nechcem sa opakovať len upozorním na moju odpoveď na podobnú otázku:
Pretože to nie je povinnosť užívateľa. (pokračovanie v odkazu:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-uzivatel-mowla-jeste-nepolozil-zadnou-otazku
sú ľudia,
1 – ktorí sa nepýtajú a rovno hľadajú odpoveď,
2 – iní sa pýtajú a čakajú na odpoveď,
3 – potom sú takí, čo sa aj pýtajú a aj sami hľadajú odpoveď.
4 – sú aj výnimky ktoré pri hľadaní odpovede ani nemajú čas a náladu položiť otázku

PS.
…a ja som si doteraz naivne myslela, že „tá“ mowla je z mužského pokolenia…
ale možno už je platná nová gramatika: jednotné označenie pre mužov i ženy – „ona“, pri toľkých zmenách to človeku ujde.

marci1

Citace mé odpovědi z Tvého druhého zdroje : „A proč se tomu divíš ? Přečti si některé odpovědi a uvidíš, že se tu jen málokdy objeví na seriózní otázku seriózní odpověď. Je to škoda ! ☹“.

Banán salám

Ano Moula je inteligentní hovínko :) je to dítě které v životě nic nedokáže ;) umí pouze negativně odepisovat protože ho jako malého zneužívali :*

gagaga

a na me jste zapomnel ;(
ja taky nepolozila zadnou otazku ..
vlastne…ani odpoved :)
:p

  • iv-

led

Banán salám,čo tak sa najprv pozrieť do slovníka, až potom písať?
Pojem moula
Význam: • huba • hlupák, neomalenec, nemotora
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/mou­la

zjentek

banán, spíš by mě zajímalo, jestli už z historie známe, že je toho člověk vůbec schopen