„Kapesník se u mužů nachází v pravé kapse kalhot“. Všiml jsem si, že leckteré obleky do společnosti možná právě z tohoto důvodu levou kapsu zcela postrádají. Jenže jak k tomu přijdeme my leváci? Abychom si ruku ukroutili, než se do pravé kapsy ke kapesníku dostanem… nemáte občas pocit, že bonton kecá i do toho, do čeho nemá? Za chvíli snad vleze i do té intimní ložnice.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? lorja, kupkina, michalkaf před 5825 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Mě je to úplně jasné, s etiketou nepřišel Špaček, ale nějaký
sobecký pravák 🙂
Některé „povinné“ nutnosti jsou opravdu přehnané.
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak si nech ušít oblek na míru, když se ti to nelíbí. Věřím však, že se dá sehnat i oblek s kapsou, kde vy leváci můžete mít kapesník. Mmj. jsem pravák a s používáním levé ruky problém nemám. Jestli vy máte problém se svojí pravačkou, možná byste měl více trénovat. 😁
|
3Kdo udělil odpovědi palec? annas, Miroslavst, Fly
před 5825 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1486 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |