nyjono

To se vážně prodává chleba na internetovém bazaru?

Nebo to je čurina?

FB Bazar Pardubice

Prodám domácí chléb z žitné mouky kváskový
35 Kč
Pardubice
Prodám domácí chléb žitný kváskový váha cca Půl kila

Nejlepší odpověď
aliendrone

Někdo si koupil domácí pekárnu a rád by si přivydělal, aniž by musel platit všelijaké Afghánistány a jiné „nezbytné“ věci, no. Jestli jde o DOBRÝ chléb, cena je přiměřená. Venkoncem sám kupuji chleba od Kabáta („Kabátův cvrček“ 800g – 38Kč http://www.pe­karnakabat.cz/vy­robky/chleb ), takže nic divného.

Další odpovědi
Kepler

Pokud by ten chleba prodával ještě teplý, tak by to šlo. Až na tu cenu 70 Kč/kg. To by k tomu musel přidat ještě cca 1/4 kg uzenýho.

Edison

Proč ne… Zajímavější bude, jestli ho někdo koupí… 😁

Když se dá prodat tohle: https://www.ob­jevit.cz/nevi­dana-aukce-prodam-757-prazdnych-krabic-od-pizzy-t31965

ivzez

V Pardubicích bude mít „domácí pekařka“ i bez splnění hygienických
předpisů celkem slušný odběr. Tak co by neinzerovala na bazaru?

Stejný (spíše ještě větší) problém je s „domácími cukrářkami“, které
tak nabízejí dorty, krémové zákusky, vánoční cukroví a další výrobky.

Docela se provozovatelům bazarů divím, že ty inzeráty nestopnou.

Legrace to není. Já to vidím na celkem velký problém.

Koralek

Podobné inzeráty se používají pro prodej drog, kdy nabízený produkt je pro známou klientelu kódovým označením pro nějaký typ drogy. Stejně tak cena může být řádově snížena – tedy např. 35 Kč = 350 Kč apod.

Netvrdím ale, že zrovna tento inzerát může být tohoto typu. Lidé jsou schopni dnes nabídnout k prodeji kde co.

aliendrone

Keplere>>> A za 30Kč koupíš tu k zblití hnusnou konzumní brzdu (i když jí je 1200g)? Myslím, že zvolíš chléb – jako já. ;)

Edison

Keplere, ani teplej. To ti může ohřát chvilku před prodejem v MW… A nakonec Ti to stejně bude chtít poslat počtou a až po zaplacení… 😁