Hufnágl

To se už nezasílají duplikáty „zelené karty“?

Přišel mi pouze originál!

Nejlepší odpověď
Pepa25

Dokonce už ani není zelená … Změny platí od 1.7.2020.

Zdroj: https://www.me­sec.cz/clanky/bi­la-zelena-karta-co-se-zmeni-pro-ridice/

Další odpovědi
aliendrone

Možná nějaká „speciální pojišťovna“, raději si znovu pečlivě přečti smlouvu (především míru spoluúčasti a její podmínky)! Jinak chodí dva, obvykle v jednom papíře, musíš je odrthnout od sebe. Předpokládám, že to záleží na výběru pojišťovny. Nebo klasický „mají tam bordel“, no. ;) :D :D

cukrar

Vždycky stačil jen jeden, takže proč i kopii, zelenou barvu taky ušetříme, a klidně to může být na bílém papíře.

aliendrone

Pepa25>>> Novinka! THX za info. :)

Pepa25

Mně ještě došla na jaře klasická zelená, ale pojišťovna ze mě mohutně mámila elektronický kontakt. Když jsem se ohradil, že nechci být spamovám nabídkami, tak říkali, že to je kvůli zasílání zelené karty v budoucnu, kdy si ji budu moct sám vytisknout.