To se už nemusí podepisovat"zelená karta"?

Doplňuji:
Omluva! Špatně položená otázka.Jedná se o zelenou kartu k povinnému ručení!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne nemusí.

Další odpovědi
Drap

V USA, pokud na vás vyjde a přidělí ji vám, tak se to podepsat musí

Ella

Taky jsem na to koukala, když mi otec říkal, nemáš to podepsaný!, a já na něj „a kde to mám asi podepsat?“ :D
Takže nemusí…

Alesh

Pro ty, co si před jistou dobou kladli stejnou otázku (ne tedy tady na serveru), těm je jasné o jakou zelenou kartu se jedná i bez doplnění. 🙂
Taky mi to vrtalo hlavou, marně jsem hledal kolonku pro podpis a tak jsem usoudil, že se podepisovat nemusí. Pro jistotu jsem se ale zeptal na pojišťovně, kde mi to potvrdili. Koneckonců to byl podle mě naprostý nesmysl, že se musela podepisovat, že byla bez podpisu neplatná.
P.S. To sis to uvědomil až teď? Vždyť už to tak je pár let.