Avatar uživatele
Michal

To se prostávkujem do naprosté chudoby?

Myslím si,že stávkování se nám v této chvíli nevyplatí,i když nám Ústava toto právo zaručuje.
Doplňuji:
Máme silné odbory? Mimo mísu nejsem,není mi 15 let,ale 54let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Ústava samozřejmně zaručuje právo na stávku ale mnoho politiků toho zneužívá ku prospěchu svému.Zamýšlím se také nad tím že v každé společnosti je potřeba levice i pravice aby se doplnovali a snažili se co nejlépe prospět společnosti.Můj názor je ten,že to nikoho nezajímá a hraje si každý svou hru jen aby se udržel u koryta.
P.S.toto je můj názor a nikoho ze zdejších diskutujících jsem nechtěl urazit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nedělám si iluze o žádném zřízení, ale to se to stávkuje ve státním sektoru za státní peníze ? Za pouhé zdanění benefitů by se zrovna stávkovat nemuselo. Stávkujme za to ať se zdaní, ale všem !!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
CEHINO

Seš mimo mísu. Odbory jako jediný se tady stavěj tí politický zlovůli.Oni politici maj výhody, náhrady za benzín,měskou dopravu, letanky,auta s řidičema a jiný.Pracujícím sebrat s toho mála.Na tenhle ranej kapitalismus jim seru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

Je potřeba mít silné odbory ,tak jak je tomu na západě a pak se nebudeme ničeho bát. Ale kdo Tě tady ochrání před těmi lupiči?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jak se Ti obycejni lide maji branit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Podle toho komu. Když si někdo vezme za rukojmí všechny lidi, kteří se potřebujou dostat do práce, k lékaři nebo kamkoliv jinam, tak možná dosáhne, ale obyčejný člověk, který nemá takovou páku dosáhne asi sotva něčeho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek