Michal

To se prostávkujem do naprosté chudoby?

Myslím si,že stávkování se nám v této chvíli nevyplatí,i když nám Ústava toto právo zaručuje.
Doplňuji:
Máme silné odbory? Mimo mísu nejsem,není mi 15 let,ale 54let.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ústava samozřejmně zaručuje právo na stávku ale mnoho politiků toho zneužívá ku prospěchu svému.Zamýšlím se také nad tím že v každé společnosti je potřeba levice i pravice aby se doplnovali a snažili se co nejlépe prospět společnosti.Můj názor je ten,že to nikoho nezajímá a hraje si každý svou hru jen aby se udržel u koryta.
P.S.toto je můj názor a nikoho ze zdejších diskutujících jsem nechtěl urazit.

Další odpovědi
mosoj

Nedělám si iluze o žádném zřízení, ale to se to stávkuje ve státním sektoru za státní peníze ? Za pouhé zdanění benefitů by se zrovna stávkovat nemuselo. Stávkujme za to ať se zdaní, ale všem !!!!

CEHINO

Seš mimo mísu. Odbory jako jediný se tady stavěj tí politický zlovůli.Oni politici maj výhody, náhrady za benzín,měskou dopravu, letanky,auta s řidičema a jiný.Pracujícím sebrat s toho mála.Na tenhle ranej kapitalismus jim seru.

Vikičistič

Je potřeba mít silné odbory ,tak jak je tomu na západě a pak se nebudeme ničeho bát. Ale kdo Tě tady ochrání před těmi lupiči?

oskar

Jak se Ti obycejni lide maji branit?

afro.minerva

Podle toho komu. Když si někdo vezme za rukojmí všechny lidi, kteří se potřebujou dostat do práce, k lékaři nebo kamkoliv jinam, tak možná dosáhne, ale obyčejný člověk, který nemá takovou páku dosáhne asi sotva něčeho.