Avatar uživatele
zjentek

To nikoho jiného nežli mne netrápí, jak veliké množství toho písku ze Sahary v evropském ovzduší momentálně je?

Já jen, že se o této skutečnosti moc nemluví ani nepíše. Ovšem když pohlédnu například na auta v Ostravě, jak jsou žlutá po uschnutí po dešti, tak bych se preventivně i jaksi bál. Bo tak zaprasený auťáky nebyly v Ostravě ani za socíku, kdy pro blaho pražana (nikoli národa) zdejší závody plnily na 200% a často i více! A ne, nejde o pyl. Tolik pylu nevyprodukují rostliny ANI V OSTRAVĚ.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

A je to vůbec písek? Naposledy byl v Evropě hlášen v dubnu. Klidně to může být i pyl, ten je daleko obvyklejší. Sami meteorologové říkají, že se to někdy dá jen těžko rozlišit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Zítra přijede do ČR nejvyšší zelený mozek Evropské unie , komisař Frans Timmermans, aby zkontroloval, jak jsme připraveni podříznout si ekonomicky pod sebou větev ve jménu zelené ideologie. Navštíví i Ostravu, tak máš šanci zeptat se ho, proč Brusel neporučí větru dešti, ale to mu nebrání vybírat na to miliardy.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Je to pro mě nová informace a trochu mě to znepokojuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

U nas na severu jsem pisek nezaznamenal. Ze by saharsky pusek nebyl pres celou republiku by me prekvapilo.. nemuze tam byt nejaky lokalni zdroj znecisteni? Treva velka stavba nekde v okoli by tohle klidne zpusobovat mohla. Silnou vrstvu pylu mi na auto vzdycky nasypou jehlicnany, ale ty uz maji davno po sezone.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No já si ničeho zvláštního nevšiml, ale to víš, Prágl. Dokud ti hnědočeši, imigranti nebo fetky nevymlátí okénko u auta, tak pořád normál. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Rokio 100 bodov

před 1009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek