Avatar uživatele
mosoj

To jste chtěli ?

Vážení admini, to jste opravdu chtěli ?
Jestli tady bylo nevraživé prostředí, tak nyní je to daleko horší.
Sprostě se tady nadává a otázkách raději nebudu mluvit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, led, annas, iceT, Drap, fcoop, redy, gagaga, anonym, anonym před 3181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Súhlasím s mosojom, že nielen vzhľad stránky, ale aj obsah je ukážkou práce administrátora stránky a vizitkou jej majiteľa.
Je to ako nádherný dom a prepychový plot okolo pozemku s odpadom. Aj cez plot je špinu a smrad poznať. A dobrý gazda sa pozná aj podľa poriadku na dvore.

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

To je běžné věc každého podobného webu i doskuze pod zpravodajstvím. Vždy se najdou ti, kteří si chtějí ulevit svému malému já. A u poradenství je to o to horší, že není žádná ospovědnost za obsah na straně jedné a té druhé, že se tady soutěží či honí za nějakými nesmyslnými body. Já osobně si hlupáků nevšímám a počet bodů či odznak je mi u zadele.

Upravil/a: jmhad

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Předpokládám, že cílem admin není snižovat kvalitu těchto stránek.
A mělo by být v jejich zájmu, udržet stránky na úrovni.
Tj. nepřenášet správu a zodpovědnost na uživatele.
Pak do dopadá tak, jak to dopadá.
A je třeba si uvědomit, že po pár letech, kdy se stránky zaváděly a přinesly i s počtem uživatelů i reklamu a zisk, mohou zase se zvyšujícím se počtem nevhodných dotazů, odpovědí i dalších poznámek klesat níž a níž a níž a .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za to, že sem vkládá Arkan s iks profily vulgární otázky a i odpovědi osobně nemohu.Boduje sám sebe z profilů ražnatovič, igrati, miloševič a podobných profilů.
Teď se k němu přidal i pan Pumík, jelikož se jim nelíbí, že jim jejich sprosté výlevy nahlásím.
Vyhrožují, že to tu dopadne jak na ukrajinských Odpovědích, Pumík napadá slovně koho jde, naposledy Sambu. Jen si pročti diskuse.
Další lež je v profilu Pumík, vydává se tu za holku a pak jak výše čteš, je to chlap, kterej tu taky dříve prudil, jen se ted schoval za tvář ženy.
Když nahlásím vulgární příspěvek, ihned mi napíše Arkan hrubé vyjádření anebo že to tady koupí a vyhrožuje svojí srbochorvatštinou!
Dlouho si tu neškrtnou, o to se postarám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já myslím že měli takovou teorii, že když zveřejní jména mazačů mazaným, tak pro příště už nebudou mazat, když bude prozrazena jejich identita. Nevyšlo to 🙂 a vypadá to že to spíš vyvolá občanskou válku..

Mám pocit že jsem kdysi navrhoval, aby se příspěvky odeslaly adminovi automaticky k posouzení v případě že je označí (nahlásí) nezávisle na sobě 3 zlatí nebo stříbrní uživatelé, aby se eliminovalo zakládaní nových profilů z důvodu aby někdo mohl někoho multinahlásit, a až poté by byly takové příspěvky skryty…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

To je ale bordel ☹

Že by odpovědi cz?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

redy – Zkuste lidé.cz tam je to ještě horší tam panuje falešný vrchní předpokládám, že jde o rozvedeného muža zo slovenská.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak jsem se probrala z draka a ejhle nějaký zapocenec smazal moji odpověď a důvod?Mi rači, ani nesdělujte,protože tady bez tak vládne debilita intelektuálů, kteří si volí svoji zahraniční mentalitu.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar – kdo se za koho vydává?o co se postaráte?o svůj zapocený penis, tak to už tady bylo,hlavně nezapomeňte všechny obtěžovat tou svou smradlavou(ja píše pan led) vnitřní poštou?!

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

p.s.Ať jsem kdo jsem, tak pořád jsem to já!…

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

AD „Sprostá mluva je následkem mazání slušných příspěvků“
nie je to jediný dôvod „sprosté mluvy“. Sprostá mluva je aj prirodzeným súrodencom násilia.
Buďto ju človek má v sebe a jej používanie považuje za -
prirodzené a používa ju ako vlastný prejav,
prirodzené a primerané okolnostiam,
neprirodzené, ale používa ju podľa svojho uváženia v danej situácii
neprirodzené a nepoužíva ju s plným vedomím,
Ale najdú sa aj ľudia, ktorí vulgárnosť vôbec nemajú v sebe,
ba nájdu sa aj ľudia, ktorých vulgárnosť v spoločenskom poňatí uráža.

Nemýľte si ale prirodzenosť zvierat s vnímaním ľudského spoločenského povedomia.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sprominutím, ale jak jste starý, tak jste blbý.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

S tím nemohu, než souhlasím, ještě, že nejsem blbá, blbější a nejblbější, nebo jo?
Apropo, co je to blbost? Je to hodně bolestivé? Moc tím trpíte?…Je to něco nakažlivé, co můžu dostat od vás?… Jak se to léčí?

před 3179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led – vážený pane, byl jste někdy na sídlišti?Zamyslel jste se nad útrobami panelových"krá­likáren"mimocho­dem,které jsou dmovem pro většinu lidí nejen, že takový byt stojí víc, než jen pouhé snění, ale ty útroby těch domů jsou taky propletené žlutýma odpadovýma trubkama jo jo lidi nechcou vidět svoje splašky a při tom na záchod chodí každý, protože to je občas potřeba…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=V9vrU1XBER8

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pumík, musím použiť mosojové slová „Přiblblé zdůvodnění.“
„človeka sídlišťového“ poznám veľmi dobre,
to, čo píšete nie je špecialita ČR, ale prídete s ním do stýku na celom „civilizovanom“ svete
PS. pokiaľ sa vyjadrujete k niečomu, niekomu, pozrite si viac o danej téme a komu ju adresujete. Z oslovenia usudzujem o vašom omyle

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vy nepoznáte nic, protože to je lidské!

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Přiblblé zdůvodnění opravdu?kdo jste, že poroučíte větru jak se vám hodí?

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…nenechte zmást mluvou v podobenství?!

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…teda nenechte se zmást, protože můj omyl není váš omyl,vy jste rozvedená fůrie, že tak blbě pindáte co?Jo že.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Přiblblé zdůvodnění. Nicméně porušuješ kodex kde se porušit dá.
Počkám na řešení admina, nebo tě budu klidně mazat já, tak jak jsem to již udělal a můžeš žádat o následování jak chceš.

před 3181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ty jsi prostě mowla.

před 3181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No no – Arkane – mowla su já…

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mea culpa, mea maxima culpa.
V tom případě je mosoj jen moula.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak se k nim přidej.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vy se do toho laskavě nemontujte, vy totiž šmoulům nesaháte, ani po paty pane „zapařenec“ a nikoliv „napařenec“ za, kterého se vydáváte nebo jste jen hluboce přesvědčený o svých kvalitách?

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No, jo starému dědkovi nedá stará a protože je zlatý, tak jde a maže nevinné příspěvky. Proto by se skrývání příspěvků zlatými a stříbrnými mělo zrušit.

před 3181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Mistře od tebe to nebolí. Nejsi první. Na mazání jsem měl podobný názor již před 4 léty ( to jsi byl ještě na houbách).
Jak vidíš existuje stále a názor jsem změnil. Je to dobrý regulační prostředek, ale musí ho někdo usměrňovat. Zdar.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Máte recht, ale všechno má svůj čas a příležitost.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vdyď jste v tom lítal sám a dospěl jste, tak proč by nemohli jiní?A možná, že pak přijdou dalíš a další,celé zástupy,kteří se musejí ozvat, protože se nenarodili v satelitním městečku jako pan led,jinak jo.

před 3180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

vtipné, Praha satelitni město Bratislavy, nebo Brnu, nebo …
Pražáci, hŕŕ, na něj, na Pumíka…

před 3179 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek