Elile

To jsem zase já a ty nemoci..

Nevím co to je, jak jsem tu psala v pondeli, nebylo mi dobre, v utery jsem mela uz i teplotu 38.3 ale rymu ani kasel nemam, tak jsem sla k doktorce a ona mi rekla ze se to neda ted poznat.. No a s tou odpovedi opravdu spokojena nejsem… :( Taky mám nechut k jídlu, mírné bolesti hlavy a břicha.. v utery me bolelo celé tělo.. CO TO TEDA JE?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ty si vážně myslíš, že ti to tu někdo diagnostikuje na dálku, když to ani neví doktorka?? Prostě máš oslabený organismus, ale to ještě nemusí být nutně nějaká nemoc…třeba na tebe jen leze jarní únava.....

Zdroj: http://www.imu­nologie.cz/jar­ni-unava2.html

Další odpovědi
anonym

V poslední době řádí střevní chřipky, tak jestli to nebude ono, taky jsem měl podobné příznaky, nakonec jsem se vyprázdnil a už je mi fain.