led

Tak toto určite nie je zábava.
pre tých, ktorí nevedia o koho ide: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opravdu-se-takto-chova-ochranka-prezidenta-milose-zemana-v-prazskem-top-hotelu-k-novinarum

dodatok
Očakávať smrť v dohľadnom čase môže len človek na „takto skorú smrť“ pripravený. To určite nebol ani on, ani ľudia v jeho okolí.

Další odpovědi
zjentek

No tak my ne a on asi taky ne, ona smrt většinou bejvá už tak nějak nečekaná, ale…

Možná ti někdo odpoví, že to čekal ;)

Kelt

Je to paradox osudu, protože tohoto člověka nikdo neznal. Ovšem dostal se do klipu při jedné akci, tím pádem získal příznivce i odpůrce. Kdyby neměl nemocné srdce, možná, že by ještě žil.

cochee

Já paradoxně, když jsem viděl fotky z oné „akce,“ tak jsem si říkal: páni, takový senil, pěti nohama v hrobě, a on si dělá čáku na někoho vytahovat pěstičku? No a vida. Mimochodem, Ušel ventile, on byl opravdu boxer, nebo jsi ho tak označil kvůli té „akci?“ Odhlédnu teď od faktu, že v článku je zmíněn jeho přítel R. Osička (pro neznalé: to byl opravdu boxer, dokonce tuším exmistr Evropy ve střední váze).

Mc Merkurion

cochee: … prý ano: „Podle novináře Jaroslava Kmenty, který třiasedmdesáti­letého někdejšího boxera …“ https://www.li­dovky.cz/zemrel-karel-slezak-ktery-na-sebe-upozornil-utokem-na-novinare-v-zemanove-stabu-gdu-/lide.aspx?c=A180207­_185256_lide_gib

Ušel ventil

Led , samozřejmě že to není zábava , ale dal jsem to do Aktualit a té zábavy jsem si nevšiml – počítač to tam nabídl sám .

led

Z toho vidno, že sa netreba spoliehať na počítač, ale na vlastné oči a rozum.