To je v USA národním sportem, že když ......

..... odněkud přijdou domů,hned se ženou k baru a lejou do sebe tu kukuřičnou šťávu* ?

  • – whisky

Nejlepší odpověď
Drap

Skutečnost je trochu jiná, toto se nám snaží namluvit jen ve filmech a v seriálech.

Další odpovědi
Ar

Jen malá prosba, neříkejme tomu whiskey, ale burbon.
Říkáli se tomu kuřičnému patoku whiskey je to urážka takových lahůdek jako je Tullamore Dew

anonym

Barbakane, snad to není lítost, že u nás tomu tak není. Ale není tomu tak ani v USA. Drap má opět pravdu – jen filmová kulisa. Asi je to proto, aby producent o něco natáhl děj a mohl inkasovat o nějakou tu bankovku více.
Opět je nutno si uvědomit, že v Americe mají filmový „průmysl“, a je to průmysl v té nejkomerčnější podobě.
Zlaté evropské filmy.

briketka10

já přilítnu celá uřícená a naleju do sebe sklenku piva a to nejsem američan ani anglán :)