Avatar uživatele
zjentek

To je podlý hajzl, co?

Toužím být znovu mlád a zase věřit pokřivencům>>>https://www.novinky.cz/…

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rrihamirek1, Ametyst před 42 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Vůbec ti nezávidím tvé starosti o bulvár. Musí to být pro tebe zničující. Naříkáním ale stejně nic nespravíš. Mě je Fiala ukradenej a nikoho z té bandy jsem nevolil, na rozdíl od jiných zde, kteří se tím ještě chlubili, jak to bude po volbách konečně správně. Tak to máte jak jste chtěli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Děsí mě to slovo "jednotně". Jak můžeme dělat něco jednotně, když krize v každé zemi je zcela odlišná? A každá země to má z jiných příčin (dopady jsou rozdílné). Fialo, vrať se k osobitému konzervatismu a nepodléhej unijním sociálním experimentům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To je. Doma nedělat vůbec nic, ale z politbyra žvanit a slibovat. Hlavně ten jednotný kolektivismus hlásat. Čína se musí tetelit blahem, jak ji Západ napodobuje- aby jedinec neznamenal nic.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ještě tam zapomněli napsat, že premiér předsednické země současně navrhl plán na obnovu Ukrajiny. Jak je to snadné: EU si půjčí, Ukrajina se opraví, /něco se samozřejmě cestou rozkrade, to oni umí/ a jednotlivé země EU to budou splácet. Lituji svých vnuků a případných pravnuků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je to génius sál byl hodně naplněn tak do jedné třetiny za zdražování může Rus Rus zatím dodává turbína od firmy Siemens odeslána na opravu do Kanady, turbína opravena a nemůže být vrácena do Ruska poněvadž jsou sankce Rus v pondělí dopravu plynu vypne. Možná začnu topit dřevem, ovšem nejsem jistý zda ceny nepůjdou přes burzu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Ba naopak máme obdiv v Bruselu a i president Biden nás pochválil za vynikající vojenskou pomoc UA jenom nemohu pochopit bohatý demokratický stát ČR a její vláda není schopna již delší dobu přerušit veškeré dodávky plynu a ropy z Ruska a nechává to na dobu až to provede agresivní Rus. Přece Lipavský nedávno prohlásil bez Rusa se obejdeme, paní Pekarová Adamová jednala u arabáčů, USA je schopna pomoci a poté podle premiéra se také spolehnem na solidaritu sousedů.

Avatar uživatele
GM

elkon - 100 palců!

Avatar uživatele
elkon

GM - dík.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, ano, je to zničující. Ten člověk se svou POZITIVITOU, náklonností a nedostatkem stává nebezpečným premiérem, daleko přesahujícím předchozí.

Nový příspěvek