zjentek

to je moderovaný web?

odpovídal jsem na nějaký otázky m.kole a nešťastnou náhodou jsem zahlédl i odpovědi jiných. Nemám na to slova, ale některé nicky jsem si musel poznamenat do zvláštního notýsku .)
I když se to tady asi neudrží, chtěl bych tímto způsobem dotyčným něco vzkázat: můj děd a můj otec takový „drsňáky“ „trhali jako hady“, tak tomu říkali.. a je možné, že se klidně potkáme, takže se k tomu můžete vyjádřit, to je otázka .)
Doplňuji:
drap: ne nebudu.. projevili úžasnou sílu na m.kole, tak mají dost síly napsat i tady .)

Nejlepší odpověď
Drap

Zeptej se přímo těch které jsis napsal. Myšlenkové pochody druhých jsou někdy zvláštní.

Další odpovědi
anonym

Na Michala si tu kupodivu dovoluje dost lidí, kteří jsou jinak jako členové dost nevýrazní. Vypadá to, že občas se tu objeví někdo z jeho okolí, kdo si s ním chce tímto způsobem vyřizovat účty. Ten dotyčný se cítí být chráněný anonymitou virtuálního světa. Vůbec mu dedochází, že urážet Michala je zoufalá ubohost. Ne Michalova, ale naopak toho „tvůrce“.
Pro tyto „experty na Michala Koleho“ mám jediný vzkaz – Michal je vždy slušný, ačkoliv na sebe přiznal, že je na ID z psychických důvodů. Oč se cítíte být lepší než on, když jeho onemocnění nejste schopni tolerovat?

Souhlasím s drapem – neozvou se.
Doplňuji:
Odpovědi.cz nejsou web moderovaný.
Máme zde pouze admininy a na ně je zde hodně příspěvků, které by měli procházet. Proto vyžadují součinnost od stříbrných a zlatých uživatelů, kteří by měli spolu s adminy dbát na dodržování kodexu. I pro Tebe platí, že pokud narazíš na závadný příspěvek, měl bys jej nahlásit adminovi. Pokud to nejde prostřednictvím „tlačítek“, kde označíš nevhodný příspěvek, tak můžeš nahlášení provést písemně na adresu info@odpovedi.cz.

Drap

Nevěř tomu, že s ti ozvou. Využívají anonymity virtuálního světa.