zjentek

To jako kvůli pitomý přestřelce v El Pasu teď neuvidím pořádnej film?

Co ten kačer Donald vymýšlí? Proč se nestará o svou zeď? Kdy k sakru uvidím pořádnej film s mou oblíbenou Hilary Swank?>>>https:/­/www.csfd.cz/fil­m/702725-lov/videa/

Nejlepší odpověď
Kepler

Musíš si syslit na ulozto.cz. Mimochodem ten animovaný Kačer Donald, by taky šel. Ještě Laruel a Hardy a další. Hillary Swank zná asi málokdo, zřejmě nemá smysl pro srandu.

Další odpovědi
Kelt

Je mnoho jiných pořádných filmů jak amerických, tak jiných a můžeš se vrátit třeba několik let zpátky a film si můžeš stáhnout. A nebo filmy s Kačerem Donaldem, když ho máš tak rád.

dust8

Tyhle věci se stávaj. Pořád lepší, když je jen odklad. Prostě to pár měsíců nechaj u ledu a pak to prostě vidaj. Stačí až naznaj, že už je čas. Vem si, že takový film Gangster Squad, kterej si beztak viděl, protože tam náhodou hraje zrovna Emma Stone. A ten film no.. hodim sem rovnou zajímavost a bude ti to jasný:

Po krvavém masakru na premiéře filmu Temný rytíř povstal (2012) ve městě Aurora v Coloradu, ve kterém padlo šílenému střelci za obět 12 lidí, byl z kin stažen původní trailer, jehož součástí byla scéna, kde skupina gangsterů v kině zahají palbu skrze promítací plátno. Kvůli incidentu byla rovněž o rok odložena premiéra filmu a provedeny úpravy některých scén, zahrnujících právě střelbu v kině. Inkriminovanou střelbu nahradila scény, kdy jde tým po nákladním voze v čínské čtvrti.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/297994-gangster-squad-lovci-mafie/zajimavos­ti/strana-2/?type=film

Ametyst

Donald se naopak velmi stará, jenomže má strašně moc nepřátel. Zlo se totiž nikdy nevzdává, jak už i z pohádek víme.

zjentek

Tak Emma je best, co si budem… Ovšem nejúžasnější a také nejkrásnější je až ve snímku Souboj pohlaví_https://w­ww.csfd.cz/fil­m/427500-souboj-pohlavi/prehled/. To teprve tam jsem se do ní „bezhlavně zamiloval“. (;.