Rokio

To já, Rokio, jsem se tak špatně a amorálně choval před dvěma hodinami na Odpovědi.cz?

Zjistil jsem, že před 120 minutami jsem tu položil dvě velmi špatné otázky, které jsou projevem mého afektu a dezitengrovaného myšlení (řečeno zmateně a psychoticky).

Opravdu jsem to byl já? Myslíte si, že jsem člověk, který by něco takového mohl napsat (řečeno se zděšením)?

Upřímně lituji, jakých zrůdnosti jsem se tu dopustil před dvěma hodinami (řečeno kajícně a s lítostí).

Nejlepší odpověď
gumiczud

Teď jsem zmatený… Buď ti došly prášky nebo začaly působit…

Další odpovědi
Edison

A před jedenácti minutama zase…

jirka F

Rokio co to sakra děláš ale to nic.Jenom pokládej hezky otázky dál a za chvíli se koupeš ve zlatě a možná že vymyslí i diamantovou medaili.To se budeš mít.(ironie)

Mc Merkurion

… ale kdepak, vůbec nevybočovaly z tvého standardu … buď v klidu, míváš i horší …