Janjakutsko

Co je horní a spodní drůbeží stehno?

Je to to samé stehno jako stehno. Ale jsou špalíčky to je spodní část a vrch je zbytek

Nejlepší odpověď
annas

Podobných otázek a odpovědí na ně je v archivu několik.

Jde o chybné pojmenování, zřejmě zkrácené, ale nesmyslné.

Mělo by být uvedené horní a spodní část kuřecího či krůtího stehna.

Poprvé jsem se dověděla před 4000 dny, že řeznictví nabízelo horní a spodní stehna.

Bohužel, pojmy se rozšířily a i dnes se nabízejí dolní a horní stehna. Pro zajímavost jsem se zeptala v marketu v masně na to rozlišení.

Prodavačka jen kroutila hlavou., připadala jsem se si jako exot.

Další odpovědi
ten který je

Aha.

Drap

A na co se ptáš? Odpověď byla na původní otázku, ne upravenou.

elkon

Je to hloupost autora televizní reklamy. Drůbež nemá čtyři nohy.

da ny

„…část a vrch je zbytek“ Ten Váš „zbytrek“ je horní část stehna :)