eradaur

to „fortin“…že jsem maily otevíral bez potíží je známo

momentálně otevřu mail na př. ChinaK.PPS což je PPS File, kliknu levým na procházet, následně pravým na Microsoft Offis, dále pravým vyberu Power Point, dále pravým a objeví se PPT View a znovu pravým vyberu nastavení mailu Microsoft Power Point a konečně se objeví obrázky…to je děs! Podle popisu asi poznáte, že jsem počítačový „expert“ k pohlédání!

Nejlepší odpověď
mosoj

Stáhněte si soubor pps nebo ppt do počítače ( kamkoliv), třeba dočasně na plochu. Potom
ho otevřete pouze poklepáním na ikonu tohoto souboru. Z emailu to nejde. Předpokladem je že máte v počítači nastavenu asociaci souborů ppt, pps k příslušnému prhůlížeči Power Point nebo satčí pouze Power Viewer.
Pokud ne musíte přes pravé tlačítko myši dávat „otevřít v programu“.