Mili @

To by tady byl hnedle pořádek, co????

Čína popravila kulkou do týlu vysokého vyšetřovatele korupce, bral úplatky …

Nejlepší odpověď
BEAES

Čína je na vzestupu, tam musí makat a všichni.

Další odpovědi
Miroslavst

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/221049-kalousek-chce-nechat-stihat-celou-zemanovu-vladu-i-tosovskeho.html
HAHAHAHA

jendahun

Ta hrůza…bezvládí a anarchie.Poprava celé naší vlády – to by nedopadlo dobře..

Gabe

U nas by to neslo.Kdo by nam vladnul kdyz by jsme zustali uplne bez vlady.