sunchAtor

Tmavá obrazovka u PC. cernofialova cernocervena drive po prasteni normalni barvaje to obrazovkou nebo PC

Nevim si rady

Odpovědi
dnb

Předpokládám že se jedná o LCD monitor. Obraz je u těchto monitorů velmi citlivý, jakýkoliv silnější úder může vést k trvalému poškození obrazu. Budeš si muset koupit nový…
Různě barevné rozpoložení obrazu se děje i tehdy, kdy je nějakým způsobem narušen tokový proud v kabelu vedoucího s PC do monitoru.