Tlumena svetla a mlhovky – je to nejaka nova moda ? Je to vubec povolene ? Vidim na silnicich stale vice aut s tak rozsv

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tlumená světla se mohou používat při denním svícení.Mlhovky se používají při zhoršené viditelnosti, za deště nebo sněhu.

Další odpovědi
venkovan

Popravdě – kdo to v hlavě nemá v pořádku, zapne si mlhovky a tlumená i když není mlha, hustý déš´t či sníh. Říkají, že lépe vidí před auto na díry. Víc si ale myslím, že t nemají v hlavě v pořádku, protože při běžné jízdě když mlhovkami osvítím díru je už pozdě na nějaký uhybný manévr.

FOG

V nekterych zemich je to dokonce povinne nebo nektera auta to maji automaticky nainstalovane,ze pri jizde sviti tlumenymi svetly.

franku

Jsou to Paka,pokud používají mlhovky bez mlhy.Jinak za mlhy se můžou používat mlhovky s potkávacími i dálkovými světly.Některé Paka zapomínají vypínat zadní mlhovky.