jirka F

Tloustne se po nanukách ?

Nejlepší odpověď
Drap

a) ano určitě

Je to převážně tuk a cukr. Nic jiného to nemůže dělat. Jeden nanuk však neuškodí.

Další odpovědi
JájsemRaibek

a) ano určitě

Pokud jsou sladké, jakože jsou, tak ano jako po každém cukru.

anonym

d) jiná možnost(napište v komentáři)

Pokud ty nanuky kupuješ v obchodních řetězcích, neztloustneš po nich, páč neobsahují tuky a cukry, jak se tady píše!

To stojí k přečtení:

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/tva­rohove-nanuky-jsou-lepsi-nez-vanilkove-f2j-/test.aspx?c=A150707­_113240_test_rny

marci1

d) jiná možnost(napište v komentáři)

Pokud sníš jen jeden, občas, tak ne. Já si dám sem tam tradiční tvarohový nanuk „Míša“. Je jedním z nejméně sladkých a svým složením nejvhodnějších nanuků
( obsahuje 53 % tvarohu ). 🙂

Zdroj: http://www.abe­cedazdravi.cz/hub­nuti/zmrzliny-ktere-z-nich-vybrat-pri-hubnuti

ReHu

a) ano určitě

Cituji část složení jednoho z obchodního řetězce. Ve 100 gramech
7 g tuku, z toho nasycené mast.kyseliny 6 g
40 g sacharidů, z toho cukry 25 g

Míša – 41,5 % tvaroh ve 100 gramech
7 g tuku, z toho nenas.mast.kyseliny 6 g
22 g sacharidů, z toho cukry 19 g

Myslíš, že to není na tloustnutí?
Pokud budeš jíst tu kterou potravinu pouze občas, neukousne se po ničem.
Záleží na množství.

lexx

a) ano určitě

no jéje

zjentek

b) ani ne

tož ani ne ;q

gecco

Barbakane – ;-DD

anonym

Ti dva přede mnou žiji ještě s ČSN-ormami z totality!