žolik

Tloustne se po čokoládě?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. To jsem jeste nikdy neslysela. Slysela jsem , ze se tloustne jen po leicht produktech. Tak pekne papej . -iv-

Další odpovědi
hanny 2

Pokud jí někdo sní tuny,tak určitě.

Pecudka

Je to lež

Dánský výzkum prokázal, že kvalitní tmavá čokoláda dokonce může pomáhat při redukční dietě. Jak je to možné?

Její konzumace snižuje chuť na sladká a tučná jídla. K tomuto zjištění odborníci dospěli zajímavým testem: vzali skupinu lidí a nabídli jim před obědem kostičku čokolády. Ti, kteří ji přijali, pak snědli k obědu o 15 % jídla méně než ti, kteří ji odmítli.

mosoj

Čokoláda má kaloriocký obsah 500 – 600 kcal ve 100 g .
Porovnejte si s ostatním jídlem. Pokud budete dodržovat kalorický přísun na hodnotě při které netloustnete jezte si co chcete.

Včera jsem si dal grilované kuře v bufetu. Sedělo tam pět žen jedna tlustší než druhá.
S chlapama je to to samé. Jen dávejte na vědecký výzkum. Tolik tlustých lidí nikdy po světě nechodilo.

Kerynka

100% ale zaleží jak často jí jíž jestli si jí dobřeješ jenom málo kdy určitě nepřibereš 10 kg