Aquamen

Tlačítko On/off na notebooku nefunguje správně.

Minulý týden jsem jsi čistil noťas stlačeným vzduchem, pořád to jelo vše super. Dneska nebo respektive už od včerejška mi to nějak blbne. Dneska po hodně naskočil až a to jsem ho měl celou hodinu na nabíječce. Na internetu jsem se dočetl že to může být Klávesou která je asi mechanicky poškozená. Nebo to je špatnou baterií? Kterou mám integrovanou.

Mám tento noťas: https://www.e­lectroworld.cz/a­sus-gl703ge-ee047t-notebook

Odpovědi
Drap

Zajdi s ní do servisu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.