hanysicek

Titulky zoufalé manželky

ahoj prosím mohly by jste mi vysvěvlit někdo prosím… jak načtu k zoufalým manželkám titulky, uloží se mi v winrar, a neumím s tím vůbec pracovat. děkuji

Odpovědi
SellLolAcc

Vytvoříš si novou složku, do ní dáš zoufalé manželky a titulky. Bude to vypadat takhle : Složka, v ní např.: zoufalky.avi(avi-přehrávač) a se stejným názvem titulky, ale pozor! S příponou „srt“. Takže zoufalky.srt. Pak pouze spustíš zoufalky.avi a měly by tam být titulky.
Hlavně, aby titulky byly v češtine:P, popřípadě ve slovenštině. Pro mě je nej stahovat z uloz.to ;)