Retko

Titulky se pomalu posouvaji.

Mam takovy problem, ze kdyz koukam na nejaky serial, tak se mi titulky postupne posouvaji, takze v Programu KMPlayer rucne v prubehu filmu to posouvam zpatky (neni to v kazdym serialu, ale dost casto). Docela me to posouvani stve.

Posledni serialy co si pamatuju – Friends, Joey, My name is Earl (AJ verze s AJ titulky)… Titulky jsem stahoval z ruznych zdroju, porad totez..

Nesetkali jste se nekdo s timto?? Neviteco s tim??

Diky

Nejlepší odpověď
Bumbes

tyto problémy umí vyřešit programy:
SubtitleTool, Subtitles-Wizard, Subtitle Workshop, Subtitle Studio a další podobné SW.
Uvedený problém jde opravit prodloužením hrací doby filmu – jsou tam většinou už přednastavené vol­by.