cliwe

Titulky – jak přeložit angl.titulky k jednomu dílu seriálu přes google translator, jde to vůbec?

Nejlepší odpověď
bolak

Jde to, zkopíruješ text a hodíš to do toho okýnka na překlad. Čísla jsou všude stejná takže ti to přeloží jenom samotný text, pak už to bude chtít jenom trochu upravit aby to mělo nějakou formu, aby to znělo „česky“, protože některé anglické věty (a slova) mohou mít v češtině několik významů.

Nebo taky můžeš jít na titulky.com a vznýst požadavek na překlad > http://www.ti­tulky.com/index­.php?Stat=6

..ale to bude potom kdovíkdy

Další odpovědi
chudst

Bolak ma pravdu, jen ho mirne opravim: nebude to chtit trosku, bude to chtit hodne upravit. Zkuste to, ale ja to zkousel pro zajimavost taky a neda se to.