FlAsh_7

Tisknou tiskárny obecně i bíle, nebo ji vynechávají?

zrovna ta moje bílý toner nemá, ale vím, že pro některé typy existují

Nejlepší odpověď
AlfonzSP

Na běžné domácí tiskárně skutečně bílou barvu jen tak nevykouzlíte. Existují samozřejmě i tiskárny, které bílou tisknout umí, jde ale obvykle o profesionální tiskařské stroje s pořizovací cenou o minimálně pěti cifrách, zpravidla jdou ale náklady na takové mašiny do statisíců

Zdroj: https://www.to­nerpartner.cz/clan­ky/jak-tisknout-bilou-barvou-nejen-na-cerny-papir-22199cz39332/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.