Complex

Tiskárna má dostatek inkoustu v náplních, ale tisk je barevně nepřesvědčivý a vzorově neodpovídá, tak co s tím udělat?

Pomohlo by hloubkové čistění? Jenže jsem slyšel, že to bere hodně barvy. Nejsou částečně ucpané trysky?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne… Tiskárnu, stejně jako monitor je potřeba zkalibrovat a používat správné barevné profily. To platí v zásadě pro všechna zobrazovací zařízení.

Další odpovědi
anonym

kalibraci je možné nechat provést profesionálně nebo ji asi za 10 tisíc koupit, není to levná záležitost bohužel. Nabízí se i možnost pronájmu (vychází to asi na 300 kč/den)

Arne1

A co je to za inkoust ? Originál nebo náhražka ?