Tiskárna lexmark z25

Bude pasovat na tiskárnu lexmark Z25 barva číslo 10NOO26?Nějak to nikde nemůžu najít,jestli ji můžu použít.Ty originální barvy jsou šíleně drahé…

Nejlepší odpověď
mosoj

Tisknout orig. inkem je jako tisknout vlastní krví. Nic jiného než neorig nepoužívám. Není k tomu žádný důvod.
Já používám ale tiskárny Canon.

Mrknul jsem na Lexmark, Zde píší že to je kompatibilní s tiskárnou Z 25.

http://kancelarska-technika.shop-in.cz/its-office-10n0026-10n0227-kompatibilni-cartridge-s-lexmark

Ještě k té záruce. Použiji 2× neoriginální náplně nebo refil. a je mi záruka ukradená. Nebo´t v tu chvíli jsem ušetřil na novou tiskárnu !!!
Takový je rozdíl v cenách. V kvalitě ale určitě ne !!!

Další odpovědi
Michal Kole

Já bych neoriginální silně nedoporučoval, protože se může snížit kvalita tisku, můžou se ucpat trysky může být nějaká nekompaktibilita v komunikaci mezi zásobníkem a tiskárnou.

A taky se ztrácí na tiskárnu záruka