Tiskárna HP 1200 – bezdrátově

mám tiskárnu HP 1200 a hodlám ji použít jako bezdrátové připojení k pc. Napadá mě tento způsob: kabel s USB ten co dávám do pc hodlám na něj přes redukci napojit Bluetooth a spojit ho s blutoothem na mém pc -MYSLÍTE ŽE TO BUDE FUNGOVAT?

Odpovědi
RQLM

ne, je to nesmysl. chybi ti tam zarizeni, ktere bude signal z USB prevadet na bluetooth, v praxi bys tam musel mit vpodstate jiny pocitac, k nemu na pevno pripojenou tiskarnu a potom teprve mozna nejak pres BT propojit pociace … je to zkratka nesmysl