HarpPlayer

Tisk výběru v PDF?

Nejsem v PC žádný zajíc – ale za boha nemohu při tisku v PDF najít kdekoli možnost TISK POUZE VYBRANÉHO TEXTU…

Děkuju moc za jakoukoli radu…

Odpovědi
Hlada

Přímo to není možné. PDF nelze upravovat. Text je nutné vložit do textového editoru. Vybrat se dá pomocí Úpravy/Vytvořit snímek.

Jiří Bohumil

Vybraný text označit přetáhnutím myši (touchpadem), pak dát Ctrl + C. Přejít do textového editoru a v novém dokumentu vložit Ctrl + V. Pak už je s tímto textem možno provádět cokoliv, co umožňuje daný textový editor. Možno takhle vybírat potřebné části z .pdf dokumentu a vkládat je do dokumentu v textovém editoru.