Wortygen

Tisk bez žluté barvy

Zdravím,
chci se zeptat , zda jde tisknout bez žluté barvy. Mě to nějak nejde a nevím , kde nastavit , abych mohl tisknout jenom černobíle.
Mám epson stylus SX235W.

Odpovědi
isteron

Ja mám Stylus sx 100. V nastavení tlače je tlačítko " tlač len čierno " , okrem toho na paneli tlačiarne pri kopírovaní mám tlačítko označené čiernym kosoštvorcom, druhé zo spodu .
Mne keď sa míňa niektorá farba software ponúkne možnosť, namiešanie z iných farieb. Má to trochu iný odtieň, ale treba posúdiť či je to vhodné.