annas

Tisíc nemocí, jedno zdraví. Myslíte, že i při rozkladu hodnot patří na 1. místo zdraví? Zbytek lze přece snáz řešit?

Obrázek

https://pixaba­y.com/photos/fit­ness-jump-health-woman-girl-332278

Nejlepší odpověď
led

Ano, pretože, ak nie ste zdraví, nedokážete žiť „naplno“
Len sa pozrite na súčasnosť, ako maličký, skoro neviditeľný vírus ohrozuje dnešnú „vyspelú“ civilizáciu.

Další odpovědi
Kelt

Nevím, co je to rozklad hodnot? Snad je to synonymum pro žebříček hodnot. Jistě, člověk může mít domy, auta, továrny, peníze a další hmotné věci, ale pokud je upoutaný na lůžko, křeslo a závislý na ostatních, aby se přesunul z bodu A do bodu B, tak jsou všechny tyto věci pouhými slovy na papíře. Na přiloženém obrázku skáče mladá žena na pláži a tvář ji krášlí úsměv. Může to být milionářka a stejně tak rybářka, které se potopila poslední loď.

annas

Kelt,

hodnotový žebříček, který upřednostňuje jiné hodnoty, tedy hodnoty jsou "rozložené, mají často jiný význam, morální hodnoty jsou převrácené atd,.

Jenže uvozovky se ně už nevešly.