jana91

Tipy na valentynskou cokoladu

Ahoj, chci dát přítelkyni k Valentýnu (mimo jiné) nějakou čokoládu, tak cca do/za 150 Kč, nemáte nějaký tip, která by se mohla líbit a hlavně chutnat? :)
Předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží, jakou čokoládu má přítelkyně ráda, pokud hořkou, měl bych tip na Truffles (to myslím není reklama, jsou to takové ty kuličky obalené v surovém kakau a prodává se to pod více značkami, na netu je i recept, kdyby ses chtěl blýsknout vlastní výrobou). Jinak bych šel po nějakém luxusnějším balení švýcarské čokolády, značky tu asi uvádět nebudu. V tomhle případě asi nezáleží na množství, ale na kvalitě, určitě bych koupil něco menšího, co vypadá (a snad i chutná) luxusně. Třeba i pralinky na váhu ve specializovaném obchodě, tam by to měli i přiměřeně zabalit ;) Jinak závidím tyhle starosti, já letošního Valentýna nemám čokoládu komu kupovat. :/