Školníšprtka

Poradíte tipy na učení v distanční výuce?

Máte prosím nějaké tipy na učení v distanční výuce?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Pepa25

Půl na půl

Platí to, co při normální výuce: dobrá příprava. Akorát tady to neobnáší jen mít u sebe učebnice, ale i připojení k internetu a vybavení. A navíc si to chce vytvořit prostředí, které bude co nejméně rozptylovat.

Další odpovědi
Drap

Nevyhovuje mi distanční výuku

Je mi to jedno. Špatná anketa. Chybí jiná možnost! Do školy už mnoho let nechodím, takže je mě to jedno. K čemu je takováto otázka dobrá? Pomůže někomu? A u vás ve škole si volte výuku podle toho, která vám více vyhovuje? Musíš se přizpůsobit takové výuce jaká právě je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.