AAmila

Nemáte prosím tipy na SOS dárky??

Cokoliv, co vás napadne. Pro taťku, mamku a ségru
________________
Já bohužel bydlím na vesnici a byla jsem vazne nemocná. Čas na lítáni po obchodech jsem neměla :)
Díky za pochopení

Nejlepší odpověď
anonym

To jsi měla málo času? Místo sezení na odpovědích, měla jsi lítat po obchodech!

Kdybys obětovala pár korun na dopravu, v e-shopech je dárků…

Další odpovědi
quentos

  • Co to jsou „sos dárky“?
  • „pro taťku mamku a ségru“ – takže jen pro dvě osoby? „Taťka mamka“ je terminus technicus pro odevzdaného svobodného otce.

Drap

Každému dej do obálky 10 – 20 tisíc a máš vystaráno.

lexx

tak upaluj do marketu, něco ještě vybereš, než zavřou!

chachar1922

Nejlepší máš tady nesedět a šupat do obchodu, tam tě jistě už něco napadne.

agentpv

Něco namaluj, vystřihni, slep… ručně dělané nejvíc potěší

ReHu

A neměla jsi ani čas trochu popřemýšlet, co by jim udělalo radost?
Nebo něco vyrobit?
Na internetu je inspirací a návodů, i levných a jednoduchých hodně moc.
A když jsi měla čas psát sem, určitě bys našla čas i pro své blízké.
Kdyby se chtělo.