marťa382

Tipy na školní výlet – Zlínský, Olomoucký a Jihomoravský kraj

Neznáte nějaké zajímavé místo v uvedených krajích, kam by se dalo jet na školní výlet? Kromě Brna, kde už jsme byli, hradů a zámků jsou všechny nápady vítané. Jo a mělo by to být spíše poznávací, protože naše paní ředitelka nechce povolit nic adrenalinového (lanová centra,paintba­ll,atd.).Děku­ji moc. Jsme deváťáci, takže něco přiměřeného věku.

Nejlepší odpověď
jendahun

Hranická propast,aragonitové jeskyně v Hranicích,hrad Helfštýn,zoo v Lešné,SV.Kopeček zoo,Jižní Morava určitě Lednice a celý Lednicko valtický areál,minaret,Pá­lavské vrchy,Novomlýnské nádrže a vinné sklípky:-),Javořické jeskyně…

Další odpovědi
zl@tk@

Zlín i Olomouc má pěknou ZOO.