Marianna

Tipy na akční zábavu pro děti 3 a 5 let, Praha

Zajímalo by mě, jestli nemáte nějaké tipy na to, kam vyrazit s menšími dětmi (3 a 5) teď v zimě v Praze za nějakou akční, sportovní zábavou? Sama ještě děti nemám, ale přijedou mi na svátky synovci, tak bych jim ráda vymyslela nějaký zábavný program. Díky

Odpovědi
Kelt

Co třeba nějaká procházka po lese , kdy jim vysvětlíte, co je který strom a pod, sbírejete šišky, házejte. hrajte nějaké hry – kdo dál dohodí šiškou, nebo kde se víckrát trefí do stromu z určité vzdálenosti a pod. Nebo si zajděte do ZOO, na bazén. V Praze je spousta možností, záleží na Vašich finančních možnostech a na tom, jací jsou Vaši synovci a odkud. Procházka Prahou může být zajímavá, ale zdlouhavá. Můžete jít bruslit, snad se i brusle půjčují a v každém větším obchodním centru jsou prostory, kde jsou poradci. Plavba parníkem po Vltavě, návštěva bludiště, vyhlídkový let vrtlulníkem nebo letadlem. Nebo jim kupte stavebnici a stavějte, hrajte pexeso a jiné hry. Jen se divím, že se s tímto dotazem obracíte na tuto stránku a nekontaktujete třeba příslušné instituce v Praze, aby Vám poskytly potřebné informace.

Andreass

Bruslení je podle mě dobrý nápad + já jsem nedávno vzal naše kluky na adventure minigolf a tam se teda perfektně vyřádili, je to kryté, takže se tam dá jít i v zimě… Dál mě napadá třeba Království železnic…

Krakis

Podívej se na www.kudyznudy.cz.

KamaradkaEL

Škoda, že je zrovna zima, jinak bych vám poradila třeba dinopark 🙂 našim dětem se tam líbilo a pořádně se tam vyřádili 🙂 ale teď je teda zavřený…

Vercule

Hele, udělejte si výlet do Plzně :) Tam je super dinopark Plzeň. A musím říct, že ta návštěva stojí za to :) Ty modely tam jsou super, realistický :) Ozvučený a hýbou se :)

TominkaFuky

Jojo, my jsme tam byli a spojili jsme Dinopark Plzeň i s návštěvou zoo. Jako ta je taky pěkná, ale dinosauři tak nějak zaujmou víc :D

XenieRo

Já jsem ten koberec taky koupila. Na základě doporučení a jsem moc ráda. Koupila jsem tento motiv https://www.muj­koberec.cz/kres­lici-pratelne-koberce/275142-koberec-omalovanky-colouring-world.html?se­arch_query=kres­lici+koberec&re­sults=8. Děcka jsou nadšený :)

Pajka.111

Hele, úplně super je kreslící koberec… stačí jeden pro oba nebo klidně pro každého jeden s jiným motivem a můžou si ho strídat. My ho máme. Koupili jsme ho na mujkoberec a super. Jak se pomaluje, tak se vypere a super, děti malují znova.