Avatar uživatele
Marianna

Tipy na akční zábavu pro děti 3 a 5 let, Praha

Zajímalo by mě, jestli nemáte nějaké tipy na to, kam vyrazit s menšími dětmi (3 a 5) teď v zimě v Praze za nějakou akční, sportovní zábavou? Sama ještě děti nemám, ale přijedou mi na svátky synovci, tak bych jim ráda vymyslela nějaký zábavný program. Díky

Zajímavá 0 před 3755 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Co třeba nějaká procházka po lese , kdy jim vysvětlíte, co je který strom a pod, sbírejete šišky, házejte. hrajte nějaké hry – kdo dál dohodí šiškou, nebo kde se víckrát trefí do stromu z určité vzdálenosti a pod. Nebo si zajděte do ZOO, na bazén. V Praze je spousta možností, záleží na Vašich finančních možnostech a na tom, jací jsou Vaši synovci a odkud. Procházka Prahou může být zajímavá, ale zdlouhavá. Můžete jít bruslit, snad se i brusle půjčují a v každém větším obchodním centru jsou prostory, kde jsou poradci. Plavba parníkem po Vltavě, návštěva bludiště, vyhlídkový let vrtlulníkem nebo letadlem. Nebo jim kupte stavebnici a stavějte, hrajte pexeso a jiné hry. Jen se divím, že se s tímto dotazem obracíte na tuto stránku a nekontaktujete třeba příslušné instituce v Praze, aby Vám poskytly potřebné informace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andreass

Bruslení je podle mě dobrý nápad + já jsem nedávno vzal naše kluky na adventure minigolf a tam se teda perfektně vyřádili, je to kryté, takže se tam dá jít i v zimě… Dál mě napadá třeba Království železnic…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Podívej se na www.kudyznudy.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KamaradkaEL

Škoda, že je zrovna zima, jinak bych vám poradila třeba dinopark 🙂 našim dětem se tam líbilo a pořádně se tam vyřádili 🙂 ale teď je teda zavřený…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Hele, udělejte si výlet do Plzně :) Tam je super dinopark Plzeň. A musím říct, že ta návštěva stojí za to :) Ty modely tam jsou super, realistický :) Ozvučený a hýbou se :)

Avatar uživatele
TominkaFuky

Jojo, my jsme tam byli a spojili jsme Dinopark Plzeň i s návštěvou zoo. Jako ta je taky pěkná, ale dinosauři tak nějak zaujmou víc :D

Avatar uživatele
XenieRo

Já jsem ten koberec taky koupila. Na základě doporučení a jsem moc ráda. Koupila jsem tento motiv https://www.muj­koberec.cz/kres­lici-pratelne-koberce/275142-koberec-omalovanky-colouring-world.html?se­arch_query=kres­lici+koberec&re­sults=8. Děcka jsou nadšený :)

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Hele, úplně super je kreslící koberec… stačí jeden pro oba nebo klidně pro každého jeden s jiným motivem a můžou si ho strídat. My ho máme. Koupili jsme ho na mujkoberec a super. Jak se pomaluje, tak se vypere a super, děti malují znova.

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek