EMgi

Tip na kuchařku

Nevíte o nějaké kvalitní kuchařce se zdravějšími recepty?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Kuchařek už je na trhu taková spousta, že člověk se neorientuje. Fakt je lepší najít si to na netu. Když si do vyhledávače google nebo seznam.cz zadáš „recepty“, vyjede ti mnoho on-line kuchařek a najdeš si recept, který ti bude vyhovovat, máš zde právě možnost srovnání a pohodlí domova si najdeš recept, který ti svou jednoduchostí nejlépe sedí, než utrácet peníze za tištěné kuchařky

Další odpovědi
Hamon

Taky by se mi šikla kuchařka, i když raději znalá nezdravých receptů. A kdyby uměla péct sladké, na rukou bych ji nosil :)
Doplňuji:
Osobně hledám recepty na Netu.

pusinka50

Hamone, kolik ti je let? Já jen, jestli bychom se spolu k sobě hodili. Za to, že uvařím či upeču něco dobrého k snědku, abys mě na rukou nosil, to bych chtěla zažít!!! 🙂 😁

Hamon

pusinka50: jsem Kristův o rok starší brácha ;) A nosím až po vytrávení :D