sowa

Tinktura z aloe. Poraďte jak se dá vyrobit.

Nejlepší odpověď
www

Stačilo použít Google:

Zdroj: www.subtropic­kerostliny.es­tranky.cz/clan­ky/lecive-rostliny.html

Další odpovědi
briketka10

Tinktúra z Aloe vera

Aloe (3 rocne vyhonky) cca 30 dkg pomixovat, pridat 30 dkg medu, 2 dcl liehu a 7 dcl vina BIKAVER. Nechat stat 10 dni, potom scedit a uzivat 1 polievkovu lyzicu 3 x denne.
Malo by to pomahat pri chorobach pecene. Ale mozno to pomaha aj na nervy, o mede je vseobecne zname, ze jeho uzivanie ukludnuje.
viz článek :
http://www.po­rada.sk/t14885-tinktura-z-aloe-vera.html