dalik12345

Timelapse.

Chtěl bych se zeptat jak a v čem se dělá timelapse. Pokud se dá udělat v Sony Vegas Pro 11 tak jak. Díky

Odpovědi
answerer

Intervalové snímání (anglicky time-lapse, v češtině též označované jako časosběrné snímání) je metodou, kdy snímající přístroj pořizuje sérii obrázků v pravidelném intervalu po určitou stanovenou dobu. Výsledkem intervalového snímání je buď adresář obsahující sérii snímků určených k prohlížení metodou slideshow, nebo samostatný videosoubor vytvořený z dílčích obrázků sekvence vhodným softwarem. Bez ohledu na to, zda pro vizualizaci sekvence použijeme slideshow nebo videosoubor, prohlížíme si snímky podstatně vyšší rychlostí, než jakou byly původně nasnímány. Není to otázkou Sony Vegas Pro 11. Ale v tomto programu by neměl být problém, pokud máš vhodný zdroj obrázků toto dílo vytvořit.

Návod pak je tu :http://www.zkus­mo.cz/foto/jak-vytvorit-time-lapse-video